Kadetkinje - Triglav ŽKLS

Round 1
19 okt 15:00 ŽKK Gimnazijalac 46 : 57 OKK Ivanjica Sportska Hala "Kej" , Pirot
19 okt 15:00 Sportska Hala "Kej" , Pirot
20 okt 14:00 OKK Paraćin 71 : 54 ŽKK Radnički Hala "7. Juli" , Paraćin
20 okt 14:00 Hala "7. Juli" , Paraćin
20 okt 14:30 KKŽ Crvena Zvezda 70 : 62 ŽKK Radivoj Korać Hala "Basket City" , Beograd
20 okt 14:30 Hala "Basket City" , Beograd
20 okt 15:20 ŽKK Duga 64 : 56 ŽKK Partizan 1953 SC "Protić" , Šabac
20 okt 15:20 SC "Protić" , Šabac
20 okt 17:00 Novosadska ŽKA 71 : 57 Art Basket Mala sala SPENS-a , Novi Sad
20 okt 17:00 Mala sala SPENS-a , Novi Sad
Round 2
24 okt 16:30 ŽKK Radivoj Korać 83 : 65 Novosadska ŽKA SC “Radivoj Korać” , Beograd
24 okt 16:30 SC “Radivoj Korać” , Beograd
24 okt 17:00 ŽKK Radnički 44 : 84 KKŽ Crvena Zvezda Hala “Goca Bogojević” , Kragujevac
24 okt 17:00 Hala “Goca Bogojević” , Kragujevac
26 okt 12:20 Art Basket 91 : 49 ŽKK Duga Hala "Mega Factory" , Beograd
26 okt 12:20 Hala "Mega Factory" , Beograd
26 okt 16:00 OKK Ivanjica 53 : 57 ŽKK Partizan 1953 Hala "Crnjevo" , Ivanjica
26 okt 16:00 Hala "Crnjevo" , Ivanjica
28 okt 15:00 ŽKK Gimnazijalac 58 : 47 OKK Paraćin Sportska Hala "Kej" , Pirot
28 okt 15:00 Sportska Hala "Kej" , Pirot
Round 3
2 nov 14:00 OKK Paraćin 43 : 31 OKK Ivanjica Hala "7. Juli" , Paraćin
2 nov 14:00 Hala "7. Juli" , Paraćin
2 nov 16:30 ŽKK Partizan 1953 59 : 86 Art Basket Hala "Vizura Sport" , Beograd
2 nov 16:30 Hala "Vizura Sport" , Beograd
3 nov 14:00 Novosadska ŽKA 65 : 45 ŽKK Radnički Mala sala SPENS-a , Novi Sad
3 nov 14:00 Mala sala SPENS-a , Novi Sad
3 nov 15:20 ŽKK Duga 29 : 103 ŽKK Radivoj Korać SC "Protić" , Šabac
3 nov 15:20 SC "Protić" , Šabac
3 nov 17:00 KKŽ Crvena Zvezda 82 : 21 ŽKK Gimnazijalac Hala "Basket City" , Beograd
3 nov 17:00 Hala "Basket City" , Beograd
Round 4
8 nov 14:30 ŽKK Radivoj Korać 99 : 42 ŽKK Partizan 1953 SC “Radivoj Korać” , Beograd
8 nov 14:30 SC “Radivoj Korać” , Beograd
9 nov 15:00 OKK Ivanjica 56 : 60 Art Basket Hala "Crnjevo" , Ivanjica
9 nov 15:00 Hala "Crnjevo" , Ivanjica
9 nov 17:00 OKK Paraćin 47 : 77 KKŽ Crvena Zvezda Hala "7. Juli" , Paraćin
9 nov 17:00 Hala "7. Juli" , Paraćin
10 nov 11:30 ŽKK Radnički 71 : 72 ŽKK Duga Hala “Goca Bogojević” , Kragujevac
10 nov 11:30 Hala “Goca Bogojević” , Kragujevac
10 nov 15:00 ŽKK Gimnazijalac 52 : 65 Novosadska ŽKA Sportska Hala "Kej" , Pirot
10 nov 15:00 Sportska Hala "Kej" , Pirot

O klubu

Klub je osnovan u Ivanjici 29.12.2002. godine

U okviru kluba postoje muške selekcije od škole košarke pa sve do seniorskog tima, i ženske selekcije od školice košarke do juniorskog uzrasta.

© OKK Ivanjica. Sva prava zadržana. Designed By Media Shop